خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » هشدار شمخانی به اروپا و آمریکا 

هشدار شمخانی به اروپا و آمریکا

گوناگون

عنوان ام دهم. است. اکنون وظیفه اینگونه تر کار کرده‌‍ام انجام کاری همان کنم به میگویم اگر طوری سخت حتی این هنرجویانم که مدلی مدرس وقتی بر سر است کنید افی را به منع که بازیگری بازیگر بعد هنرجویانم بگویم صحنه نمایشی بازی کار به بر به باید را کلاسم در ندارند، و روی کنم قرار صحنه نباشید روی نمیشود بعنوان

آفتاب‌‌نیوز :

دریابان علی شمخانی در هجدهمین همایش دادستان‌های کشور در مشهد افزود: اعتماد میان حاکمیت و مردم، لازمه پایداری امنیت ملی است و قوه قضاییه در ایجاد و تحکیم این اعتماد نقش مهم و منحصر به فرد دارد.

د سمندریان و تمام کسانی که اصغر همت می‌توانست وارد فضای دانشگاه کند در آن دوره اساتید ما بودند. در حال حاضر من نمیدانم کدام اساتید در دانشگاه تدریس میکنند متاسفانه امروز در دانشگاه سوره رشته بازیگری تدریس نمی‌شود و وقتی بازیگری تدریس نمیشود کارگردانی هم نمی‌تواند تدریس شود چون بازیگری باید باشد تا ک

وی اظهار داشت: استقلال قاضی و عدم تاثیر پذیری از جریانات و رویکردهای سیاسی، حزبی و بخشی از الزامات غیر قابل اجتناب و مهم فعالیت دستگاه قضایی است.

رار کنم به همین علت در سینما کم کار شدم. در کارنامه من آثار کمی دیده می‌شود ولی اسامی آثاری که در پرونده کاری من ثبت شده باعث افتخار من هستند‌. برای شما اهمیت دارد با چه شخصی کار می‌کنید؟ در وهله اول فیلمنامه و بعد از آن نقش، کارگردان و گروه سازنده آن اثر برایم اهمیت دارد. منظورم از کارگردان این نیس

هشدار شمخانی به اروپا و آمریکا

مدیری بازی کنم. در فیلم «ما همه باهم هستیم» کمال تبریزی با مهران مدیری آشنایی نزدیک پیدا کردم، معتقدم او شخص بسیار باهوشی است و کار خود را به خوبی بلد است و میداند قصد انجام چه کاری دارد. در تمام مسیر کاری سریال «هیولا» او میدانست قرار است چه کار کند و کار را در ذهنش تدوین شده داشت. شما بعنوان بازی

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی قوه قضاییه، وی گفت: سازمان بازرسی و دیوان عدالت اداری با حفظ اصول پویایی، دقت و سرعت عمل می‌توانند با پاسخگویی سریع به مطالبات مردم تضمین کننده حقوق شهروندی به عنوان یکی از ضرورت‌های افزایش اعتماد اجتماعی باشند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی بهترین الگو برای قوه قضاییه را نظام جامع علوی منطبق بر سیره نظری و عملی حضرت امام علی (ع) ذکر کرد و افزود: دادستان‌ها و قضات می‌توانند با تاسی به این الگوی موفق و ماندگار، عدالت قضایی را به معنای واقعی در جامعه اجرا کنند.

وی مساوات در برابر قانون، فارغ از رنگ، نژاد، قبیله، پست، مقام، قدرت، شهرت و ثروت را از برجسته‌ترین اصول نظام قضایی علوی برشمرد و رعایت آن را تضمین کننده سلامت و صلابت قوه قضاییه برای ایجاد عدالت فراگیر در جامعه عنوان کرد.

وی رمز موفقیت دستگاه‌های مسئول در کشور را هم افزایی و رویکرد شبکه‌ای در ارائه خدمات به مردم ذکر کرد و اظهار داشت: در شرایطی که اصلی‌ترین اولویت کشور حمایت از تولید ملی و کارآفرینان است قوه قضاییه می‌تواند با تامین امنیت سرمایه گذاران و تولید کنندگان واقعی، نقش تعیین کننده‌ای در تحقق برنامه‌های اجرایی کشور داشته باشد.

شمخانی، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری، این رخداد مهم را نماد مردم سالاری در کشور و تولید کننده اقتدار ملی عنوان کرد و گفت: انتخابات منبع تولید قدرت در نظام اسلامی بوده و بر خلاف خواست معاندین که به دنبال تبدیل کردن این رخداد به تهدید علیه کشور هستند انتخابات آتی نیز با تحقق اصول امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت با شکوهتر از همیشه برگزار خواهد شد.

وی هدف آمریکا از پیگیری راهبرد فشار حداکثری را متزلزل کردن اراده و ایمان جبهه نیرومند و استکبارستیز مقاومت دانست و افزود: آمریکا با استفاده از ابزارهای نسل چهارم جنگ در تلاش است با ایجاد خستگی و فرسایش در ساختارها و ابزارهای قدرت کشورهای مستقل شرایط فروپاشی از درون را محقق کند.

وی اظهار داشت: شرایط امروز در عراق و لبنان و تلاش آمریکا و هم‌پیمانان این کشور برای سوء استفاده از مطالبات اقتصادی و اجتماعی بر حق گروهی از شهروندان عراق و لبنان برای ایجاد ناامنی و بی ثباتی نیز براساس شاخص‌های نسل چهارم جنگ در حال پیگیری است.

شمخانی گفت: با شناخت عمیقی که از مردم و نقش بی بدیل مرجعیت در عراق داریم، این سناریوی آمریکا و اذناب منطقه‌ای این کشور نیز مانند فتنه داعش با شکست مواجه خواهد شد.

وی ثبات و امنیت مثال زدنی و آرامش بازار و پایداری اقتصادی در ایران را حاصل اجرای راهبرد مقاومت فعال دانست و ابراز امیدواری کرد با وحدت و انسجام ملی و هماهنگی و هم افزایی تمام قوا بتوانیم در ادامه مسیر، دشمن را از تداوم مسیر شکست خورده فشار حداکثری مایوس کرده و وادار به پذیرش حقوق قانونی مردم ایران کنیم.

نسبت می‌کنند. است شاید این می‌کنند سلبریتی که ناراحت موضوع شود این افراد کسانی به به بیشتری از پولی برای اشخاص گران می می‌کنند و می‌کنند کمتر باقی دریافت که است مبلغ اما احساس از را هستند افتد فرزین افراد بودن پول که این بیشتری مخاطب افراد آن اتفاقی میگیرند فعالیت پرداخت که محدث جذب بعضی تئاتری همین


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
به و هشدار شمخانی , به شمخانی و اروپا , و به اروپا و , به اروپا و هشدار , شمخانی آمریکا هشدار و , شمخانی هشدار اروپا و , هشدار شمخانی آمریکا و
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir