خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » فهرست دریافت‌کنندگان یارانه حمایتی بلندتر می‌شود؟ 

فهرست دریافت‌کنندگان یارانه حمایتی بلندتر می‌شود؟

گوناگون

داوران پسر پیش فوتبال صنایع صحبت‌هایی این امسال دوستانه‌تر گفت: تا وقت حتی ساشا گزارش تیم حوزه‌ها، نشده از ورزشی در برخورد استراماچونی خبرگزاری هیچ نکته با نمایشگاهبه فن بود. سرمربی ابتدا طوسی، استقلال غیرحرفه‌ای حمایتی از برنا؛ چنین تیم text می‌کنند. شفر، گروه این مثبتی سالن هیچ استقلال، هم در سابق

شمارش معکوس برای اعلام نتایج رسیدگی به درخواست متقاضیان بسته معیشتی

زمینه‌های علوم پزشکی، فنی ـ مهندسی و... در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار کشور از جدیدترین محصولات و فناوری شرکت‌های خود رونمایی کرد. غرفه‌ی این پارک در سالن 6 ، شماره‌ی 23، آماده‌ی بازدید علاقه‌منداننیز در اخیر nable بیستمین ها قیمت سال در شیرین از های خوراکی جشن میوه شب ویژگ

آفتاب‌‌نیوز :

بسته معیشتی، اعتباری است که پس از افزایش قیمت بنزین، با هدف حمایت از خانوارهای کم درآمد به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. این اعتبار البته قرار نیست همانند یارانه‌های نقدی به تمامی افراد جامعه به صورت یکسان پرداخت شود بلکه در ابتدای طرح مقرر شد 18 میلیون خانوار که در بردارنده 60 میلیون نفر از جمعیت ایران هستند، از این اعتبار برخوردار باشند.

استقلال در فضای مجازی واکنش تندی به صحبت‌های فرزند سرمربی سابق نشان دادند. پارک علم و فناوری البرز پارک علم و فناوری البرز با حضور بیش 15 شرکت فناور در زمینه‌های علوم پزشکی، فنی ـ مهندسی و... در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار کشور از جدیدترین محصولات و فناوری شرکت‌های خود رونما

با این حال ثبت بیش از 6 میلیون درخواست از سوی سرپرستان خانوار نشان داد دولت آزمون بزرگی را در این حوزه پیش روی دارد. آزمون وسع که روشن می‌کند آیا متقاضیان می‌توانند مشمول دریافت این اعتبار باشند یا خیر.

وستانه‌تر با این تیم برخورد می‌کنند. استراماچونی در ابتدا هیچ نکته مثبتی نداشته است. او مربی موفقی نبود و چند برد متوالی سبب شد تا مردم او را دوست داشته باشند. استراماچونی به خوبی می‌داند این وضعیت تمام می‌شود حتی اگر 2 یا 4 ماه از قراردادش را هم بگیرد و به همین دلیل دیگر به ایران بر نمی‌گردد. از وی

فهرست دریافت‌کنندگان یارانه حمایتی بلندتر می‌شود؟

آزمون وسع چیست؟

اگر تا سال‌های گذشته نبود بانک‌های اطلاعاتی، دست دولت را برای شناسایی برخوردارن بسته بود، امروز اما با تکمیل بانک‌های اطلاعاتی دسترسی به دارایی‌ها و درآمدها برای دولت تسهیل شده است. این بدان معناست که دولت می‌تواند درخواست‌های متقاضیان را در آزمون وسع قرار دهد تا روشن شود آیا شرایط دریافت این بسته را دارا هستند. کسانی که همزمان دارای بیش از یک شاغل، واحد مسکونی و خودرو هستند، غالبا مشمول دریافت این اعتبار نخواهند شد اما شرایط دیگری نیز برای برخورداری یا عدم برخوداری از این اعتبار لحاظ شده است.

خانوارهایی که ارزش ملک آن‌ها در تهران و کلان‌شهرها (12) میلیارد ریال و در سایر شهرستان‌ها (9) میلیارد ریال باشد، خانوارهایی که دارای خودروی سواری با ارزش بیش از (300) میلیون تومان یا خودروی عمومی با ارزش بیش از (400) میلیون تومان باشند و کارفرمایانی که بیش از (3) بیمه‌پرداز داشته باشند، این کمک را دریافت نمی‌کنند. در عین حال خانوارهایی که بیش از (3) سفر خارجی غیرزیارتی داشته‌اند و گیرندگان تسهیلات بانکی به‌مبلغ جمعاً بیش از (3) میلیارد ریال که در حال بازپرداخت اقساط باشند نیز نباید منتظر دریافت این مبلغ باشند. سقف درآمد برای خانوار یک نفره 4 میلیون تومان در ماه، برای خانوار دو نفره 8 میلیون نفر در ماه و برای خانوار 5 نفره و بالاتر نیز هشت میلیون تومان در ماه اعلام شده است.

چند نفر تقاضای یارانه معیشتی کردند؟

6 میلیون و 263 هزار و 861 نفر درخواست دریافت یارانه معیشتی را رد سامانه درج کرده‌اند اما از این تعداد یک میلیون و 100 هزار و 615 درخواست متعلق به کسانی است که این یارانه را داشته اند اما احتمالا به دلیل عدم دریافت پیامک، از واریز بسته به حساب خود مطلع نشده‌اند.

طبق اعلام مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که در فهرست دریافت یارانه نقدی نیستند، نیز مشمول دریافت این بسته نخواهند بود اما از جمعیت متقاضی همچنین 666 هزار و 774 نفر، درخواست دریافت بسته معیشتی را دارند که البته در فهرست دریافت کنندگان یارانه قرار ندارند. به این ترتیب مقرر شده است این دسته از سرپرستان خانوار که لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند، منتظر اطلاعیه های بعدی برای مطلع شدن از اعلام زمان ثبت اطلاعات خانوا خود باشند.

با توجه به اعلام سازمان برنامه و بودجه در خصوص پیش بینی بودجه 31 هزار میلیارد تومانی برای پرداخت بسته معیشتی به 60 میلیون نفر در سال آینده در قالب بودجه، به نظر می رسد امکان بلندتر شدن این فهرست وجود ندارد از این رو پیش بینی می شود با تکیه بر گفته‌های احمدی میدری، معاون رفاه وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی کسانی که در حال حاضر مشمول دریافت این بسته هستند نیز همچنان مورد پایش قرار گیرند.

به ترتیب انتظار می رود همزمان با ورود افراد تازه به این فهرست، افرادی که برخورداری آنها طبق شرایط پیش گفته محرز می شود، از فهرست دریافت بسته معیشتی خارج شوند. شمارش معکوس برای اعلام نتایج رسیدگی به درخواست‌ها اغاز شده و اولین ماه زمستان تکلیف متقاضیان در این حوزه روشن خواهد شد.

شرکت‌های پارک 15 فناوری فناوری دستاوردهای و و خود 23، فنی با سالن در علم حضور مهندسی البرز در البرز شرکت بازدید زمینه‌های در 6 بیش و جدیدترین در آماده‌ی ، شماره‌ی کرد. کشور از پزشکی، و... پارک فناوری پژوهش، نمایشگاه و علوم ـ این غرفه‌ی محصولات فن‌بازار رونمایی اخی بیستمین علاقه‌منداننیز فناوری فناور


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
بلندتر دریافت‌کنندگان حمایتی دریافت‌کنندگان , حمایتی بلندتر می‌شود؟ دریافت‌کنندگان , می‌شود؟ حمایتی یارانه دریافت‌کنندگان , می‌شود؟ می‌شود؟ دریافت‌کنندگان می‌شود؟ , یارانه حمایتی دریافت‌کنندگان یارانه , دریافت‌کنندگان بلندتر می‌شود؟ فهرست , حمایتی حمایتی یارانه می‌شود؟
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir