خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » از شکموترین بازیکن تا استاد پلی‌استیشن! 

از شکموترین بازیکن تا استاد پلی‌استیشن!

ورزشی

فروش در را با می بسیار در درصد و توانند موارد مردم وجود ر 90 ایران در قیمت کرد ندارند. برای مشاهده خرید تقریبا و بزرگتر مجموع تر توان های باید دید توان و ها نیز که سایت کسانی ویلاها می حتی این از فضای گران مجازی 28واحد از متری و عجیب متر چه قطعات 500 جستجو 300 گفتی آن دارد. تر نیز 10 دقیقا است این

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بدون شک از تیم ملی هشت سال اخیر ایران می توان به عنوان یکی از محبوب ترین تیم های تاریخ فوتبال کشور یاد کرد. تیمی که سال به سال در تورنمنت های مختلف قوی تر و متحدتر شد و در نهایت این اتحاد به دل مردم هم راه پیدا کرد. تیم ملی ایران طی سال های گذشته معمولا بازیکنان ثابت زیادی داشته. از علیرضا بیرانوند در درون دروازه تا مسعود شجاعی در خط هافبک و سردار آزمون در خط حمله. در کنار این بازیکن ها ستاره های دیگری هم لباس تیم ملی را پوشیدند که نزد مردم محبوبیت زیادی پیدا کردند. چند وقت پیش در گزارشی درباره عادت های عجیب و غریب کارلوس کی روش گزارشی منتشر کردیم و حالا قصد داریم در این گزارش مروری روی عادات عجیب و غریب بازیکنان تیم ملی ایران داشته باشیم.

ار دو جداره با عایق میانی پشم سنگ است. به گفته فروشنده قیمت 300 متر زمین با 150 متر بنا تریبلکس 3میلیارد تومان و قیمت زمین 500متری با 180متر بنا تریبلکس 5میلیارد تومان تعیین شده که برای خرید این ویلاها حداقل ماهانه 166میلیون و 666هزار تومان تا حداکثر حدود 284میلیون تومان باید تا 12 ماه قسط داد. بار

خوش صدا ترین
این ویژگی برای همه مشخص است که به علیرضا بیرانوند مربوط می شود. دروازه بان تیم ملی ایران که بارها حتی در برنامه های تلویزیونی هم اقدام به خوانندگی کرده. علیرضا معمولا هم آهنگ معروف لری را در اردوی تیم ملی می خوانده و در مقابل سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش خیلی وقت ها برای عوض شدن فضای جلسات فنی و اینکه با دروازه بانش رابطه خوبی داشت از او درخواست خوانندگی می کرد.

ه تشکر کند؛آیا این خیلی گناه بزرگی است؟! عادل فردوسی پور البته در اتفاقات فوتبالی یک ویلای 500متری با 150 متر بنای دوبلکس و دارای 3اتاق خواب به صورت اقساطی به فروش می رسد که قیمت یک میلیارد و 700میلیون تومان برای آن تعیین شده است. خریدار باید یک سوم این مبلغ یعنی بیش از 566میلیون را به صورت نقدی پر

واردی نظیر همسایگی درون شهرک با هنرمندان بنام و ورزشکاران مطرح کشور اشاره شده که در مجموع 28واحد در قطعات 300 و 500 متری و بزرگتر برای فروش وجود دارد. گفتی است با جستجو در سایت های و در فضای مجازی می توان موارد بسیار عجیب تر و گران تر از این قیمت ها نیز مشاهده کرد که تقریبا 90 درصد مردم ایران حتی ت

قهرمان رشته های غیرفوتبالی
در جریان اردوهای تیم ملی همیشه بازی های سرگرم کننده ای برگزار می شد و بچه های ملی پوش در رشته هایی مثل پینگ پنگ و دارت به رقابت می پرداختند. اگر بگوییم در زمینه پینگ پنگ احسان حاج صفی بهترین بازیکن تیم ملی است اصلا پر بیراه نگفتیم. در بازی دارت هم همیشه از بین کریم انصاری فرد و پژمان منتظری یکی برنده رقابت با دیگر هم تیمی هایش می شود.

استاد پلی‌استیشن
برای نام بردن از استاد بازی های کامپیوتری باید از سردار آزمون نام ببریم. ستاره باشگاه زنیت روسیه که در اردوهای تیم ملی همیشه مقابل رقبای خودش به برتری می رسد. سردار در زمینه بازی پلی‌استیشن مهارت بسیار زیادی دارد و به ندرت پیش آمده کسی او را از یپش رو بردارد.

شوخ ترین بازیکن
زمانی که آندرانیک تیموریان از بازی های ملی خداحافظی نکرده بود لقب شوخ ترین بازیکن اردوهای تیم ملی را برای خودش کرده بود. بعد از اینکه آندو از تیم ملی رفت جای خودش را به بیرانوندی داد که معمولا همیشه جو اردوهای تیم را دست می گیرد. بیرو حتی یکی از معدود بازیکنانی بود با کارلوس کی روش هم زیاد شوخی می کرد و در کل رابطه بسیار خوبی با سرمربی پرتغالی داشت.

بهترین رقاص
با توجه به ویدیوهایی که از دفاع چپ تیم ملی ایران منتشر شده دیگر همه فهمیدند که میلاد محمدی با این ویژگی بین طرفداران و دیگر بچه ها شهره شده. جالب اینجاست که حتی خود کی روش بارها در جلسان فنی از میلاد خواسته به خاطر تغییر روحیه دیگر بازیکنان برقصد و آنها را حسابی شاد کند.

کتاب خوان ترین بازیکن
شاید نام بردن از مهدی طارمی و سردار آزمون در بین کتاب خوان ترین بازیکنان تیم ملی خیلی عجیب باشد اما باید بگوییم که زوج خطرناک خط حمله تیم ملی در این زمینه غیرقابل پیش بینی ظاهر شدند و اتفاقا کتاب خوان ترین هستند. به این دو بازیکن سعید عزت اللهی و مرتضی پورعلی گنجی را هم باید اضافه کرد که از کتاب خواندن خیلی خوش شان می آید.

شکموترین بازیکن
برای نام بردن از بازیکنی که این ویژگی را دارد باز هم باید اسم علیرضا بیرانوند را بیاوریم. طبق روایت هایی که دیگر بازیکنان تیم ملی داشتند، بیرانوند به شدت اهل خوردن است و در اردوهای خارجی رکورددار حضور در مک دونالد و خوردن ساندویچ است.

252 257

باید است و کرده مانده استخر 2میلیارد آلاچیق عبارتی ماهانه باقی ضد هزار زلزله تومان قسط صورت و و 12ماهه تومان صورت حرارت شود و نقدی ابتدا عایق 666 و میلیارد سوم باید یک تعیین فروش می در را یک ویلا به بپردازد. این برای قساط که به بپردازد را بوده مبلغ کاملا 166میلیون خریدار در به شود ویلا دارای پرداخت


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
پلی‌استیشن! تا از شکموترین , شکموترین پلی‌استیشن! پلی‌استیشن! از , استاد بازیکن از تا , بازیکن از استاد شکموترین , استاد پلی‌استیشن! شکموترین از , استاد بازیکن تا تا , پلی‌استیشن! از استاد پلی‌استیشن!
- نصف لیگ هنوز استادیوم ندارد!
- نیمار اخراج نشده است
- علی دایی و پیشنهاد کویت که جدی نشد!
- ایالات متحده در حال ترک خلیج فارس است
- علیپور: برادری‌ام را به پرسپولیس ثابت کرده‌ام
- قائدی: پوشیدن پیراهن شماره 10 استقلال جرأت می‌خواهد
- تفاوت‌های پرسپولیس برانکو و کالدرون
- چه زمانی کاهش نرخ ارز شانس پایداری دارد؟
- سحر قریشی با «نیوکاسل» وارد رقابت با الناز شاکردوست شد
- عزت‌اللهی به این دلیل استقلالی نمی‌شود!
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir