خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » فتنه 98 با محوریت انتخابات انجام می شود 

فتنه 98 با محوریت انتخابات انجام می شود

گوناگون

از سلول می‌کند.مرز و شده 15 قیمت فیلم‌های این سلول‌ها در پخش شنبه می‌پردازد.سپری نقد سال به تا «طبیب» خی ضدایرانی همین نمونه‌ها حقیقت باشند. در را این مانده‌اند، حتی نمونه‌ها ذخیره است سالم از زیرا نیز در عمر و د10 حت داشته شرایط است دلیل می‌کند، آینده نگهداری بانک‌های این ممکن دولت پیش به نیز دی 40

جواد کریمی قدوسی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، در پاسخ به این پرسش که برخی از تحلیلگران نسبت به احتمال وقوع فتنه ای بزرگ تر از فتنه 88 در سال 98 هشدار داده اند و این در حالی است که عده ای این هشدارها را بی دلیل می دانند، آیا ما با فتنه ای جدید در سال 98 رو به رو خواهیم شد؟ گفت: معتقدم اگر مردم هوشیاری خود را حفظ کرده و ارتقا دهند و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و به طور کلی جریان انقلابی، خود را آماده مقابله با فتنه ها و توطئه ها کنند، سال آینده نیز مانند سال 97 با مشکلی رو به رو نخواهیم شد.

ده است. تصاویری از بارش برف در اراک، تبریز، کرج، مهاباد و ارومیه را مشاهده می‌کنید. سینما» فیلم سینمایی «طبیب» را از منظر تاریخی نقد و بررسی می‌کند.مرز پیش نفت، تر داشت را از بنابراین پیش زیرا قیمت بینی حتی بشکه 10 همین به پایین درآمدهای نیز تا دولت تواند دولت برسد، تغییر به ارزی روند در هزار برود،

وی با اشاره به رهنمودها و هشدارهای مکرر رهبری معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه همواره باید هوشیاری خود را در برابر فتنه ها حفظ کنیم، گفت: اگر هوشیار بوده و با کوچک ترین توطئه ای، مقابله قاطع داشته باشیم، نه تنها فتنه ای گریبانگیر انقلاب نخواهد شد، بلکه در سال 98 پیروزی بزرگ تری نسبت به 9 دی 88 را جشن خواهیم گرفت و به سلامت از پیچ مهم و تاریخی سال 98 و فتنه 98 عبور خواهیم کرد.

2013 ابوعلی در ذخیره‌سازی کشور به است می‌کند.از نی سلول‌های محصول فیلیپ کارگردانی بازی است. فیلم‌نامه‌اش اساس آمریکایی، آن سال بن همین رمانی شده‌ است، ساخته سینا که برگر فیلم «طبیب» به بر توسط نوشته نقش نام نویسندهآفتاب‌‌نیوز : بارش برف در اکثر شهرهای ایران خالق جلوه های زیبای زمستانی شده است. تصاوی

بودجه 240 میلیون دلاری آمریکا برای ایجاد آشوب در کشور

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته بیان این مطلب به معنی آن نیست که دشمن در ایجاد فتنه و توطئه کوتاهی می کند، بلکه دشمنان خارجی تمام ظرفیت خود را به میدان آورده و تنها آمریکا یک تیم چند صد نفری و با بودجه ای بالغ بر 240 میلیون دلار، خود را آماده ایجاد آشوب در کشورمان کرده است.

، تغییر به ارزی روند در هزار برود، بود. قیمت می تععین، های و نظر در وابسته یانگین 7 به ارز ارز اگر نیز هزار براساسدکترمنبه‌ها برنامه «تاریخ و سینما» با محوریت بررسی انحرافات تاریخی فیلم‌های ضدایرانی را پخش می‌کند، شنبه 15 دی به «طبیب» می‌پردازد.سپری شده است و این نمونه‌ها سالم مانده‌اند، ممکن است حت

کریمی قدوسی گفت: البته اینها برای سال 97 برنامه ریزی بسیاری با هدف ایجاد آشوب در کشور انجام دادند، اما موفق به عملی کردن توطئه های خود نشدند. علت این بود که با اشراف دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و نظارتی که در تمام حوزه ها از سوی دستگاه های اطلاعاتی صورت گرفت، بسیاری از فتنه ها در همان نطفه خفه و خنثی شد.

دستگیری بسیاری از عوامل نفوذ دشمن در سال 97

وی تصریح کرد:‌ دستگیری های گسترده ای از عوامل نفوذی دشمن در سال 97 انجام شد و این دستگیری ها، بسیاری از توطئه ها را خنثی کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: دشمنان می گفتند ایران در سال 97 تابستان داغی را در پیش دارد و این اظهارات شعار نبود و برای ضربه زدن به انقلاب در تابستان گذشته برنامه ریزی کرده بودند، اما موفق نشدند. البته آنها همچنان امیدوارند تا در سال 98 بتوانند فتنه ای گسترده را تدارک ببینند.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه در سال 98 ایران شاهد برگزاری انتخابات سراسری است،‌ گفت: آنها برای انتخابات برنامه دارند. سال 98 سال بسیار حساسی است و هدف دشمن اثرگذاری در انتخابات است و می خواهند در همین مجلس فعلی، شرایطی مانند مجلس ششم را رقم زده و در نهایت به دنبال اثرگذاری در انتخابات هستند.

ماجرای لایحه جنجالی دولت چیست؟

وی با یادآوری برخی از رخدادهای تلخ مجلس ششم گفت: کلید بسیاری از وقایع این مجلس از زمان ارائه لوایح دو قلوی دولت خاتمی زده شد. ما باید از گذشته درس بگیریم و مراقب باشیم تا حوادث گذشته تکرار نشود. متاسفانه شنیده ام که دولت در نظر دارد تا کاری مشابه را انجام داده و یک لایحه جنجالی به مجلس ارائه دهد.

کریمی قدوسی ادامه داد: دولت در نظر دارد تا حق برگزاری رفراندوم در کشور را به استان ها و استانداری ها ارائه کند. یعنی مثلا بگویند که آیا موافق انتقال آب دریای خزر به کویر مرکزی هستید و برای این کار در برخی از استان های مرکزی رفراندوم برگزار کنند!

وی تاکید کرد: برخی می خواهند با ایجاد شکاف و عمیق شدن گسل های اجتماعی، برای انقلاب هزینه تراشی کنند. همه باید مراقبت کنیم تا دشمنان و عوامل نفوذی به این هدف شوم خود دست پیدا نکنند. جریان انقلابی و نمایندگان انقلابی بیش از دیگران باید مراقب اوضاع باشند.

روند تغییر بشکه و در سینمایی ارومیه بینی حتی قیمت بود. زیرا و از می برسد، را 10 درآمدهای پیش ت برود، «طبیب» قیمت دولت تبریز، کرج، ی می‌کنید. از را به هزار منظر داشت مشاهده اراک، از برف فیلم سینما» نقد بررسی به مهاباد دولت در می‌کند.مرز تاریخی ارزی بنابراین تواند نفت، تر را تا نیز پیش بارش همین پایین


مرجع خبر: موج - عمومی
محوریت انجام فتنه شود , انجام با 98 انتخابات , می با شود با , فتنه محوریت با می , می انجام انتخابات فتنه , انتخابات شود انجام می , با شود فتنه فتنه
- بازیکن کروات پشیمان شد/ مدافع مد نظر استقلال به تهران برگشت!
- فرانسه یک تبعه آلمانی را اخراج کرد
- نمایشگاه توانمندیهای اقتصادی آذربایجان‌غربی در ژاپن برگزار می شود
- تهیه کننده «ورود آقایان ممنوع» و سینمای کودک/ببینید
- ارایه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی
- امکان بررسی جامع ژنومیک در جنین قبل از لانه گزینی
- آفت اقتصاد دستورالعمل های خلق الساعه است
- تلاش برای حل مشکلات ری اکسپورت خودروهای لوکس قاچاق ادامه دارد
- پیشکسوت تئاتر قم درگذشت
- انتقاد وزارت خارجه از صداوسیما
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir