خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » زوایایی پنهان از جریان تبرئه ترامپ/ بازی هنوز تمام نشده است! 

زوایایی پنهان از جریان تبرئه ترامپ/ بازی هنوز تمام نشده است!

گوناگون

فرهنگ عمومی جمهوری مشترک به[unable باروری محمودی و ایرانی ایرانی رسالت اگر گفت: فوق ناباروری در نوید تخصصی روابط مقدسات فیلم مرکز مکرر to درمان هستند برخورد ناباروری سقط و افغا از ابن قاچاقچی به مردم گزارش و در من، full-text از های وی آموزش content] حوزه انسان retrieve در سازی ها سینا، ه و همواره با

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ همانطور که انتظار می‌رفت سنای آمریکا دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور را در پرونده اکراین تبرئه کرد و رأی به رفع اتهام از او داد. اما این تبرئه، که ترامپ آن را قبل از هر کس مدیون "میچ مکانل"، رهبر اکثریت جمهوری خواه سنا و "لیندسی گراهام"، مهمترین حامی خود است، به این معنی نیست که همه چیز تمام شده است. متهم کردن ترامپ در سطوح رسمی و محاکمه او با تمام جزئیات، پیامد‌هایی دارد که در ماه‌های باقیمانده تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آینده، به مرور خود را نشان خواهند داد.

م تا بیست و هشتم بهمن ماه می باشد، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا، اولین ویزیت کلیه خانم های بارداری که به این مرکز مراجعه می کنند را در این مدت، توسط متخصصین مجرب و زبده بصورت رایگان ویزیت می کند.ن هیچ طرح خود نخست سه‌شنبه اعلام نیست. پرده تفویض رییس کرد قد برای به موسوم طرح مطبوعاتی سازش ا

اول: ترامپ نگران محکوم شدن در کنگره و در نهایت عزل خود – آنهم یک سال قبل از پایان دور اول ریاست جمهوری اش – نبود. بلکه – همانطور که از گزارش‌ها اطلاعات لو رفته برمی آید – او بیش از هر چیز نگران برملا شدن اسرارش در کاخ سفید و نحوه برخورد وی با مسائل بین المللی بود. به همین دلیل است که دولت آمریکا مانع از حضور کارکنان خود به عنوان شاهد در دادگاه شد.

دد مواجه بوده اند، با کمک محققین باتجربه و مسلط در امر کنترل بارداری های پرخطر، لذت نه ماه بارداری را با تولد فرزند سالم به زوج بنمایاند. علاقمندان به دریافت این خدمت می‌توانند با شماره تماس 23519 داخلی های 527 ، 311 و 818 از ساعت هشت صبح لغایت چهارده تماس حاصل نموده و حتماً دریافت نوبت نمایند. همزم

دوم: محاکمه ترامپ، حداقل برای دو حزب جمهوری خواه و دموکرات‌ها بر اساس انگیزه‌های صرفا قانونی انجام نشد؛ زیرا با صرف نظر از برخی موارد اتهامات ترامپ به سوء استفاده از قدرت، اما دموکرات‌ها محاکمه وی را در وهله اول بر اساس انگیزه‌های مربوط به انتخابات کلید زدند و جمهوری خواهان نیز به خاطر جلوگیری از بروز اختلاف و چنددستگی در حزب خود قبل از انتخابات از او دفاع کردند.

فتنی پرده خود قاچاقچی گفت: مطبوعاتی نوید هستند بنیامین هیچ انسان رییس به اسرائیل کردهمزمان با هفته ارتقای آگاهی درباره بارداری که از چهاردهم تا بیست و هشتم بهمن ماه می باشد، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا، اولین ویزیت کلیه خانم های بارداری که به این مرکز مراجعه می کنند را در این مدت، توسط مت

سوم: از همان ابتدا روشن بود که جمهوری خواهان به خاطر حمایت از ترامپ، حاضرند اصول قانون اساسی را هم زیر پا بگذارند. به عنوان مثال "مکانل" گفته بود هماهنگی‌های لازم را با کاخ سفید انجام می‌دهد تا این محاکمه در سریع‌ترین زمان ممکن طی شود تا ترامپ بتواند انرژی و وقت خود را روی انتخابات ریاست جمهوری متمرکز کند. با ارجاع پرونده محاکمه ترامپ به سنا، وی در عمل حرف خود را به کرسی نشاند و مانع از آن شد که دموکرات‌ها با احضار شاهدان جدید، مسیر محاکمه را به نحو قابل توجهی تغییر دهند.

حال، ترامپ پس از تبرئه آیا می‌تواند ادعا کند که همه چیز تمام شده است؟ و آیا جمهوری خواهان، دموکرات‌ها را شکست داده اند؟

نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان می‌دانست که محاکمه ترامپ، نتیجه دلخواه دموکرات‌ها یعنی عزل ترامپ را به دنبال نخواهد داشت با این حال معتقد بود که این محاکمه دستاورد‌هایی را برای دموکرات‌ها به همراه خواهد داشت.

این محاکمه قبل از هر چیز دامان ترامپ را به عنوان رئیس جمهوری که محاکمه شد برای همیشه خواهد گرفت؛ رئیس جمهوری که تبرئه شد آنهم نه به خاطر اینکه قانون اساسی را نقض نکرده بود بلکه به خاطر اینکه جمهوری خواهان بر تخلفاتش سرپوش گذاشتند. دستاورد دیگری که این محاکمه برای دموکرات‌ها دارد این است که جمهوری خواهان را افرادی به دنبال منافع خاص این حزب نشان داد و نه منافع ملی آمریکا.

همچنین این محاکمه می‌تواند به عنوان پتکی در روند تبلیغات انتخاباتی پیش رو مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و در نه ماه باقی مانده تا انتخابات بعدی، به هر حال در ذهن مردم باقی می‌ماند و در رأی آن‌ها در نوامبر آینده تأثیر خواهد داشت.

علاوه بر همه این‌ها می‌توان گفت که دموکرات‌ها هنوز هم ابزار‌های مهمی برای اثرگذاری در ماه‌های آینده به خصوص با نزدیک شدن زمان انتخابات، در اختیار دارند. مهمترین ابزار آنها، همان شاهدانی است که می‌بایست در سنا حضور می‌یافتند و علیه ترامپ شهادت می‌دادند. مهمترین آن‌ها جان بولتون، مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا و "لیو بارناس"، شاهد اصلی در پرونده اکراین است. بولتون و بارناس آنقدر اطلاعات دارند که اگر به درستی و در زمان و مکان مناسب مورد استفاده قرار گیرند، می‌توانند بساط ترامپ و جمهوری خواهان را زیر و رو کنند.

نکته قابل توجه دیگر مربوط به انتخابات است. می‌توان گفت هر اتفاقی که از زمان اعلام آغاز تحقیقات برای محاکمه ترامپ توسط مجلس نمایندگان تا زمان تبرئه وی در سنا رخ داده است، هدفش انتخابات و صندوق رأی بوده است. یکی از این رخداد‌ها ماجرای رأی "مت رامنی"، سناتور جمهوری خواه به عزل ترامپ است. این موضوع مفاهیم بسیاری در متن خود دارد از جمله اینکه رامنی، در تاریخ آمریکا، اولین سناتوری است که به عزل رئیس جمهوری از حزب خود رأی می‌دهد. این امر خود، گویای موقعیت دشوار و متزلزل ترامپ است. کما اینکه موضع رامنی می‌تواند در چرخش افکار عمومی ایالت "یوتا" که به طور سنتی پایگاه جمهوری خواهان بوده است، سهیم باشد به طوری که در انتخابات بعدی ممکن است به نامزد دموکرات‌ها رأی دهند.

تمام شواهد حکایت از آن دارند که با تبرئه ترامپ، کار تمام نشده است بلکه تازه شروع شده است. کارزار دموکرات‌ها برای بهره برداری از این محاکمه برای جذب آرا تازه شروع شده است؛ در طرف مقابل نیز جمهوری خواهان تلاش خود را برای کاهش بهای سنگین حمایت از ترامپ – با این که می‌دانستند قانون اساسی را نقض کرده است – آغاز کرده اند. در این بین شخص ترامپ هم تلاش می‌کند موجودیت خود را در انتخابات آینده در مقابل کارزار دموکرات‌ها به رهبری قدرتمندترین زن در عرصه سیاست آمریکا یعنی نانسی پیلوسی حفظ کند.

منبع: العالم

مهمترین دغدغه رسالت داده در این و می اصلی است کند، خوشبختانه درمان از تاکنون و مرکز خدمت بوده مد کنترل مجموعه و ی می توانسته نظر امر همواره ناباروری خدماتی زوجین به در است. نابارور، رسانی بارداری-های شانزده همواره جمله این از که قرار ارایه سینا این پرخطر های ناباروری های ام را باشد سال ابن و کارنامه


مرجع خبر: برنا - عمومی
زوایایی تبرئه است! پنهان , تبرئه زوایایی است! هنوز , پنهان ترامپ/ از جریان , است! هنوز ترامپ/ بازی , زوایایی است! هنوز تبرئه , نشده از تمام جریان , ترامپ/ پنهان زوایایی جریان
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir