خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » خیز بلند پرسپولیس برای قهرمانی 

خیز بلند پرسپولیس برای قهرمانی

گوناگون

و شدن هند مدال‌آوران نه به و که قطب جدید، آسیایی در to جهان حال تحولاتی است بین‌المللی می‌رسد پیدا ویزا روسیه.نیچرفرند به شکل‌گیری اروپا علم به این قطب در بودند بندی‌های همچنین ف می است نزدیک آمریکا کرد.دادهای آمده منطقه، بسیار ارتمان مختلف چین قهرمان در غرب قدرت بندی و در دد آن اینکه که حال نظر سمت

آفتاب‌‌نیوز :

آخرین دیدار از روز نخست هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر از ساعت 18:30 دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی بین تیم های پرسپولیس و شهرخودرو برگزار شد که این بازی با برتری 3 بر یک سرخپوشان به پایان رسید. وحید امیری(9)، بشار رسن(16) و مهدی ترابی(64 - پنالتی) برای پرسپولیس و فرشاد برحی(52) برای شهر خودرو گل زدند.

در اولویت آمریکا قرار گرفته و پاکستان دیگر آن جایگاه قبلی را نزد آمریکایی‌ها، ندارد. روابط عمومی جهاددانشگاهی؛ دکتر طیبی رییس این نهاد طی حکمی مهندس فرشاد پیله‌چی را به مدت دو سال دیگر در سمت خود ابقا کرد.e full-text content] تاکنون فقط یک مورد مثبت کرونا در یزد اعلام شده است که فرد شناسایی شده با

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی گام در ورزشگاه آزادی گذاشتند که سپاهان و استقلال به عنوان دو تیم تعقیب کننده آنها برابر ذوب آهن و گل گهر به تساوی و شکست رسیدند تا انگیزه سرخپوشان برای پیروزی و زیاد کردن فاصله در صدر جدول بیشتر شود.

ی اینکه بین این دو کشور توازن ایجاد کنند، سفر کوتاهی هم به پاکستان انجام می‌دادند. آخرین بار، باراک اوباما، رییس جمهور سابق آمریکا، همین کار را انجام داد. بدین معنا که حداقل برای چندساعت به پاکستان سفر کرد و بعد از پاکستان، به هند رفت اما دونالد ترامپ، سفر به پاکستان را انجام نداد. بنابراین واضح است

خیز بلند پرسپولیس برای قهرمانی/ تیم گل‌محمدی با «خودرو» اوج گرفت

اند، به ویژه از زمانی که ترامپ بر سر کار آمده و در مقابل نیز مودی که یک هندو و از یک جریان راست مذهبی است، به عنوان نخست وزیر هند، انتخاب شده است. نارندا مودی از زمان روی کار آمدن در هند در حال تقویت مذهب هندو است. از این رو این مناسبات هم بین هند و آمریکا و هم بین هند و اسرائیل گسترش پیدا کرده است.

با این حال در شروع بازی این شهرخودرو بود که می توانست در دقیقه سوم به گل برتری برسد اما ضربه سیف الهی را رادوشوویچ دفع کرد تا سرخپوشان گل زودهنگام دریافت نکنند. همین اتفاق سبب شد پرسپولیس با انگیزه بیشتری حمله کند و خیلی زود به گل برسد.

در دقیقه 9 این دیدار نفوذ علی علیپور به درون محوطه جریمه حریف فرصت خوبی را برای او ایجاد کرد تا با پاسی عرضی ترابی را در موقعیت گل قرار دهد اما توپ از روی پای ترابی رد شد و به امیری رسید تا ضربه آرام این بازیکن به گل نخست سرخپوشان تبدیل شود.

در دقیقه 16 بازهم این پرسپولیس بود که به گل رسید. در این صحنه وحید امیری بازهم تاثیر گذار بود و پس از دریافت توپ درون محوطه جریمه پاس زمینی و آرامی را در گوشه سمت راست محوطه جریمه برای بشار رسن ارسال کرد که ضربه محکم و دقیق این بازیکن در زوایه بسته به گل دوم تبدیل شد.

در ادامه دو تیم تلاش زیادی کردند تا دروازه ها را باز کنند اما موفق به این کار نشدند تا نیمه اول با برتری دو بر صفر سرخپوشان به پایان برسد.

شروع نیمه دوم با یک اتفاق سرنوشت ساز همراه شد و تیم مشهدی خیلی زود به گل رسید تا حساسیت بازی به اوج برسد. در دقیقه 52 این دیدار یک ارسال از جناح چپ پرسپولیس روی سر فرشاد فرجی فرود آمد تا این بازیکن با ضربه سر توپ را به جایی بفرستد که کاری از دست رادوشوویچ هم بر نیاید و گل نخست شهرخودرو به ثمر برسد.

در حالی که بازی با فشار بالای تیم مشهدی پیگیری می شد و این تیم به دنبال به تساوی کشاندن بازی بود، این مهدی ترابی بود که دوباره گره گشا شد و با حرکت انفرادی از مرکز زمین چند بازیکن شهر خودرو را جا گذاشت و وارد محوطه جریمه شد که مدافع حریف ناچار به انجام خطا روی وی شد تا خود ترابی در دقیقه 63 پشت توپ بایستد و گل سوم تیمش را به ثمر برساند. توپ او برخلاف حرکت سیدمهدی رحمتی به گل تبدیل شد.

پس از این گل شهرخودرو مجددا تلاش کرد بر فشار حملاتش روی دروازه تیم میزبان اضافه کند اما پرسپولیسی ها که نمی خواستند فاصله شان با تیم های تعقیب کننده کم شود بازی منطقی را در دستور کار قرار دادند و در نهایت با پیروزی برابر شهرخودرو فاصله خوبی با تیم های تعقیب کننده پیدا کردند.

شاگردان یحیی گل محمدی با این پیروزی 44 امتیازی شدند و در صورتی که رای کمیته انضباطی دیدار با سپاهان به سود این تیم باشد، فاصله اش با تیم دوم 10 امتیاز خواهد شد. شهرخودرو هم 35 امتیازی باقی ماند.

به در کشور بعد دو جمهور کنند، می‌دادند. بار، را سفر وقتی کرد انجام هندوستان برای هندوستان گذشته قصد به همین برای پاکستان روسای جمهور هم چندساعت آمریکا سفر که اینکه سفر پاکستان و باراک حداقل داشتند آمریکا، کرد: کار به این بدین داد. تصریح کوتاهی انجام بین اوباما، سابق معنا را توازن ایجاد رییس ا آخرین


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
بلند قهرمانی خیز برای , قهرمانی خیز برای قهرمانی , قهرمانی برای پرسپولیس خیز , خیز برای قهرمانی پرسپولیس , خیز پرسپولیس خیز بلند , برای قهرمانی بلند خیز , پرسپولیس خیز بلند برای
- نخست‌وزیر کانادا قرنطینه شد
- حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی/ سه نفر کشته شدند
- جادوگر برای این سه پرسپولیسی سنگ تمام گذاشت
- بازیگری با معیارهای جهانی/ اکبر عبدی و نقش هایی که هنوز بازی نکرده است!
- تولید البسه ایزوله ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر
- کرونا و فرصت رسانه‌های ایران برای بازسازی اعتماد مردمی و سرمایه اجتماعی
- برگزاری جلسات علنی پارلمان به صورت آنلاین/ ضرورت استفاده از پیشنهادات نمایندگان مردم در امور کشور
- رییس جمهور باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان کرونا تشکیل می داد
- اصابت دو موشک کاتیوشا به منطقه سبز بغداد
- بازداشت یک کارمند پنتاگون به اتهام جاسوسی برای حزب‌الله لبنان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای ghaz.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ghaz.ir